Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

ХОРОШИЙ УЧИТЕЛЬ – ЗАВЖДИ УЧЕНЬ

Інтерв’ю з Ганною Дудич, півфіналісткою Global Teacher Prize

О. Д. Пономаренко, м. Харків

Global Teacher Prize — найпрестижніший міжнародний конкурс, який ще називають «Нобелівською премією для вчителів». Ця щорічна премія в розмірі одного мільйона доларів вручається фондом Varkey GEMS Foundation найвидатнішому вчителю, щоб підтримати високі стандарти навчання. На першому засіданні журі з числа кандидатів, які подали заявки, відбирає 10 фіналістів. Після цього за підсумками додаткового скринінгу, перевірки кваліфікації, рекомендацій і довідкової інформації обирають переможця. Це повинен бути вчитель, який володіє передовими поглядами, проявляє увагу до своїх учнів, надихає їх і оточуючих людей. Україна може пишатися. Бо минулого року до півфіналу конкурсу, в якому змагалися 20 тисяч претендентів зі 179 країн, увійшла Ганна Дудич — викладачка англійської мови гімназії імені Шевченка міста Кропивницький. Вона потрапила в рейтинг 50 кращих педагогів світу.

Ганна розповіла журналу «Педагогічна майстерня», які методи вона використовує у своїй роботі та які якості, на її погляд, повинен мати сучасний учитель.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів