Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Навчаємо хлопчиків і дівчаток постояти за себе

Ведуча рубрики Альона Сімакова

Поки наші діти зовсім ще маленькі, ми завжди перебуваємо поряд і намагаємось захистити їх від проблем і труднощів, дбаємо і оберігаємо. Так відбувається до того часу, коли дитина «відривається» від мами і вирушає в самостійне життя. Ми, дорослі, не можемо весь час перебувати поряд із малюком. Рано чи пізно перед ним постають життєві труднощі. Дитині доводиться самій будувати стосунки з оточенням, яке не завжди виявляється мирним і дружньо налаштованим.

Хто найчастіше взаємодіє з дитиною щодня? Звичайно, у різних сім’ях по-різному, та все-таки мама має більше можливостей впливати на дитину. Це стосується як виховання хлопчиків, так і дівчаток. Яку стратегію застосовує жінка в разі, якщо хтось нападає, кривдить, відбирає? Вона найчастіше захищається, а не нападає у відповідь. Переконання в тому, що будь-яку суперечку, сварку можна розв’язати словами, а не кулаками, жінка вбирає майже від народження. Адже їй так і говорять: «Не бийся, ти ж дівчинка!». Тому, якщо хлопчика виховує переважно мама, вона найпевніше намагатиметься передати синові своє бачення захисту.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів