Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Десять девізів, щоб стати щасливою

Не родись багатий та вродливий, а родись при долі та щасливий.

Українське народне прислівя

Протягом усієї історії людство намагалося винайти еліксир молодості, зілля безсмертя та секрет щастя. Про це замислювались і писали, експериментували та віддавали усе життя на пошуки, але так і не знайшли. Щодо безсмертя, то це — питання медицини, еліксир молодості намагаються створювати сучасні косметологи. А питання щастя? Воно так і залишається на роздум і розсуд кожної людини. Ми намагаємось купляти у домівки обереги, прислухатись до порад психологів та спеціалістів з новомодного фен-шуй, вішати над дверима підкови, і все для того, щоб заманити щастя.

Що таке щастя? Жоден словник не дає конкретного визначення цього поняття, кожна людина відповідає на це запитання зі своєї точки зору, тобто щастя для кожного своє? Воно приходить чи народжується, його можна в собі якось виховати або зростити, чи можна якось штучно бути щасливим? Психологи стверджують: якщо людина хоче бути щасливою, то обовязково буде, треба тільки схотіти. З різних джерел я зібрала різноманітні поради і сподіваюсь, що хоч одна з них допоможе Вам стати трішечки щасливіше.

Озирніться, та побачите щастя!

Щастя навколо нас, ми просто не хочемо помічати усіх його джерел. Ми живемо, ми здорові, навколо нас гарна родина, чудові друзі, улюблена робота чи кохані... Коли чимось володієш, то протягом часу просто перестаєш звертати на це увагу. Ми перестаємо цінувати те,

 


Dounload PDF

Відгуки читачів