Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

РІКИ ПОЧИНАЮТЬСЯ ЗІ СТРУМОЧКА, А ПИЯЦТВО — ІЗ ЧАРОЧКИ

Т. М. Лугова, учитель української мови та літератури І категорії КЗ «Маріупольська ЗОШ І–ІІІ ступенів № 53 Маріупольської міської ради», Донецька обл.

Мета:

—  навчальна: дати визначення поняттю «алкоголь», інформувати про ризик розвитку залежності від алкоголю, набуття нових та ускладнення наявних захворювань; розширювати та закріплювати знання про згубний вплив алкоголю на організм людини; установити причини, наслідки дії алкоголю на здоров’я, нервову систему та психіку людини; переконати учнів у неприпустимості вживання алкоголю; формувати в підлітків якості сильної особистості та здатність протистояти алкогольній індустрії;

—  розвивальна: розвивати творчі здібності учнів, створювати умови для дружнього спілкування, стимулювати впевненість у собі та ініціативність; розвивати здатність до самоаналізу та спостереження;

—  виховна: виховувати свідоме ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших як до найвищої соціальної цінності, негативне ставлення до алкоголю; формувати та пропагувати здоровий спосіб життя; здійснювати профілактику шкідливих звичок; формувати почуття відповідальності за свої дії та активну життєву позицію учнів.

Форма проведення: урок-антитеза з елементами проектної роботи.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів