Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

АГІТБРИГАДА «ШаПеДе». СЦЕНАРІЙ

 О. Л. Давидюк, бібліотекар, «Провідний бібліотекар» Рівненської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 24 Рівненської міської ради., м. Рівне.

 Мета: пропаганда протипожежної безпеки і дій в екстремальних ситуаціях, привернення уваги школя­рів до проблем протипожежної безпеки.

Завдання: підвищення рівня знань школярів у га­лузі безпеки життєдіяльності, формування в них нави­чок поведінки в екстремальних ситуаціях.

Кількість учасників: 6 чоловік.

Одяг: червоного, жовтого, помаранчевого, синьо­го, сірого, комбінезони будь-якого із цих кольорів.Якщо немає — джинсовий брючний або комбінований костюм і обов’язково пожежний шолом на голову.

Реквізити: шкільний дзвоник, багор, саперська лопата (бажано у шкіряному футлярі, щоб можна було приєднати до пояса).Сокирка (теж у футлярі до пояса), відро, вогнегасник (бажано символічний і невеликого розміру, можна автомобільний).Увесь реквізит, крім дзвоника, пофарбовано в червоний колір.П’ять карто­нних плакатів із зав’язкою, щоб можна було почепити їх на груди.На плакатах написи: «м.Рівне»; «ЗОШ»; «Ш»; «П»; «Д»; «№ 24».


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів