Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

ЗИМОВІ СПОРТИВНІ РОЗВАГИ

(для учнів 3–4-х класів)

Л. Ф. Коростель, Берестівський НВК, Рівненська обл.

Мета: формувати у школярів ціннісне ставлення до себе як унікальної та неповторної особистості, до свого фізичного «Я»; позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя; спонукати до занять спортом, самовдосконалення.

Очікувані результати: сформованість засад ціннісного ставлення особистості до себе, свого фізичного «Я», позитивної мотивації на здоровий спосіб життя; прагнення до самовдосконалення, до занять спортом.

Обладнання та інвентар: прапорці для позначення ліній старту та фінішу; санчата та лижні палиці (для кожного учасника), стійки; 100 метрів шнура з прапорцями для позначення траси; 2 відра; 2 морквини; 2 мітли; вуглини; 8 стійок; 2 шнури по 60 метрів; рулетка; 2 щити з прикріпленими до них або намальованими мішенями; сніжки; 4 ракетки для великого тенісу та 4 мотузки завдовжки 0,5 метри; 4 пари лиж; секундомір; заздалегідь заливають 2 доріжки-ковзанки однакової довжини паралельно одна одній.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів