Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Наукова мандрівка.Прості механізми в живій природі. Музейний урок

 М. Л. Розбицький, Львівський НВК ім. В. Симоненка

 Цілі

Навчальні: ознайомити учнів із трьома видами простих механізмів: блок, похила площина та клин (як різновид похилої площини); ознайомити учнів із вико­ристанням правила моментів для блоків; розглянути застосування простих механізмів у природі на при­кладі експозицій, які учні побачать в Природничому музеї, та їх використання в щоденному житті.

Розвивальні: розвивати в учнів логічне мислення, уважність, спостережливість; формувати вміння ана­лізувати, моделювати навколишній світ, робити певні висновки, узагальнювати отриману інформацію.

Виховні: формувати в учнів науковий світогляд, уміння використовувати здобуті знання в житті; ви­ховувати відповідальність за власні знання та вчин­ки, любов до природи; прищепити інтерес до від­відування музеїв.

Міжпредметні зв’язки: біологія; екологія.

Методи, які використовують на уроці:

  • вербальний (розповідь екскурсовода);.
  • наочний (робота учнів із робочими зошитами, .візуалізація здобутих результатів);
  • практичний (виконання дослідницьких завдань); 
  • груповий (дослідження експозицій музею в ма­..лих групах за заданим планом).

Музейні експонати: експозиція іхтіології (риби); експозиція орнітології (птахи); експозиція теріології (ссавці); експозиція ентомології (комахи).

Обладнання та наочність: ноутбук, проектор, екран, експонати музею, паличка для гри в «Мікрофон», плакати з теми та ватман формату А0.

Місце проведення: Природничий музей (м.Львів, вул.Театральна, 18).


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів