Вивчаємо екологію рідного краю

 П. М. Осійчук, Богушівська ЗОШ І–ІІІ ст., Березнівський р-н, Рівненська обл.

Екскурсії з фізики не тільки допомагають обґрунтувати природничо-наукову картину світу, але й да­ють змогу вивчати рідний край, його екологічне становище.

Екскурсії — це цілеспрямоване спостереження за перебігом фізичних явищ та процесів.

 Цілі: формувати в учнів уявлення про цілісну картину світу; удосконалити вміння спостерігати явища та аналізувати результати спостережень; формувати знання, необхідні для визначення стану довкілля й оцінки можливостей розв’язання еколо­гічних та природоохоронних проблем; встановити взаємозв’язок між різними фізичними явищами; розвивати пізнавальну активність учнів, здатність оцінювати фізичні характеристики природного середовища, виховувати почуття відповідальності за доручену справу; сприяти виробленню вміння захистити природу від руйнування та забруднення.


! Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квітанції або оформте електронну передплату - і ви матимете можливість читати статті на сайті.

 

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою SMS. Натисніть кнопку «Купити за 5 грн» та насолоджуйтеся читанням. Детальніше про SMS - сплату …

Купити за 5 грн

Оформити передплату

Відправити квитанцию

   

Відгуки читачів

Залиште перший відгук.

Залишити відгук

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 6400
 
Догори