Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Калита

Театралізоване дійство за народними звичаями для дітей старшого дошкільного віку

Л. І. Косаренко, музичний керівник, спеціаліст вищої категорії, ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 89 «Віночок», м. Черкаси

Мета: створювати у дітей емоційний, веселий настрій; викликати позитивні емоції та інтерес до традицій та культурної спадщини українського народу; сприяти формуванню доброго, привітного, відкритого характеру дитини; розвивати музичні та артистичні здібності дітей; залучати дітей та їхніх батьків до емоційного сприйняття музики.

Завдання: залучити дітей до запропонованого ігрового сюжету; учити емоційно та інтонаційно виразно читати вірші, виконувати пісні та таночки; формувати в дітей виконавські навички; викликати інтерес та любов до культурної та історичної спадщини українського народу.

Обладнання: залу прикрашено в стилі сільської хати (піч, стіл, скрині, лави, рушники, рогачі, лопати, глиняний посуд, домоткана ряднина на підлозі); атрибути для ігор — кукурудза, квасоля, живі півень та цуценя, дзеркало на підставці, миска з водою та миска із зерном, балабушки, калита (випечена з сирого тіста), червона стрічка, штучна свічка на світлодіодах, горіхи, капустяне листя, мотузка 4–5 метрів, прищепки (за кількістю дітей), дівчачі чобітки, українські костюми; аудіозаписи фонограм українських пісень.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів