Калита

Театралізоване дійство за народними звичаями для дітей старшого дошкільного віку

Л. І. Косаренко, музичний керівник, спеціаліст вищої категорії, ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 89 «Віночок», м. Черкаси

Мета: створювати у дітей емоційний, веселий настрій; викликати позитивні емоції та інтерес до традицій та культурної спадщини українського народу; сприяти формуванню доброго, привітного, відкритого характеру дитини; розвивати музичні та артистичні здібності дітей; залучати дітей та їхніх батьків до емоційного сприйняття музики.

Завдання: залучити дітей до запропонованого ігрового сюжету; учити емоційно та інтонаційно виразно читати вірші, виконувати пісні та таночки; формувати в дітей виконавські навички; викликати інтерес та любов до культурної та історичної спадщини українського народу.

Обладнання: залу прикрашено в стилі сільської хати (піч, стіл, скрині, лави, рушники, рогачі, лопати, глиняний посуд, домоткана ряднина на підлозі); атрибути для ігор — кукурудза, квасоля, живі півень та цуценя, дзеркало на підставці, миска з водою та миска із зерном, балабушки, калита (випечена з сирого тіста), червона стрічка, штучна свічка на світлодіодах, горіхи, капустяне листя, мотузка 4–5 метрів, прищепки (за кількістю дітей), дівчачі чобітки, українські костюми; аудіозаписи фонограм українських пісень.


! Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квітанції або оформте електронну передплату - і ви матимете можливість читати статті на сайті.

 

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою SMS. Натисніть кнопку «Купити за 5 грн» та насолоджуйтеся читанням. Детальніше про SMS - сплату …

Купити за 5 грн

Оформити передплату

Відправити квитанцию

 

Відгуки читачів

Залиште перший відгук.

Залишити відгук

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 8640
 
Догори