Краса рідної землі

Заняття у старшій групі

Г. Г. Музичук, вихователь, спеціаліст вищої категорії, ДНЗ № 187, м. Львів

Мета: розширити знання дітей про рідний край; надати поняття про взаємозв’язок живої природи з людиною; формувати уявлення дітей про те, як вести здоровий спосіб життя, використовуючи лікарські рослини (плоди дерев, кущів, трав’янистих рослин — скарбів рідної землі); розширити знання дітей про знання та поради народних цілителів; нагадати про призначення Червоної книги; прищеплювати любов до рідної землі; виховувати у дітей людяність, шанобливе ставлення до рідної природи, до всього живого, учити бачити красу та велич України.

Матеріал: ілюстрації тварин та їхніх дитинчат; зображення ромашки, м’яти, липового цвіту, калини, дивосилу, верби, барвінку, любистку, гілочки дуба, чорнобривців, яблук; білий папір; склянка з водою; серветки; пензлі; фарби.


! Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квітанції або оформте електронну передплату - і ви матимете можливість читати статті на сайті.

 

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою SMS. Натисніть кнопку «Купити за 5 грн» та насолоджуйтеся читанням. Детальніше про SMS - сплату …

Купити за 5 грн

Оформити передплату

Відправити квитанцию

   

Відгуки читачів

Залиште перший відгук.

Залишити відгук

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 4947
 
Догори