Найдорожча у світі Україна

З. П. Носкова, вихователь-методист, спеціаліст, ДНЗ (ясла-садок) № 382 «Джерельце», м. Харків

Комплексне заняття з мовленнєвого розвитку та ознайомлення з навколишнім світом у старшій групі

Мета: формувати знання дітей про свій рідний край, легенду про походження його назви; розширити знання про красу і силу рідної мови; закріпити знання про основні символи держави: прапор, гімн, герб; учити дітей відповідати на запитання поширеними реченнями; розвивати зв’язне мовлення, мислення, образну пам’ять; виховувати почуття любові до рідного краю, мови, до художнього слова, гордість за Україну; збагатити словник дітей іменниками: Батьківщина, вітчизна, держава, столиця, країна, край, земля, народ, українці, прапор, гімн, герб; дієсловами: любити, будувати, знати, захищати, вивчати, жити, народитися; прикметниками: незалежна, український, державний, промисловий, древній, сучасний.

Матеріал: карта України, емблема герба, прапора, Гімн України, картини про Україну, панорама Харкова, вірші, легенда, пісні, дидактична гра.


! Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квітанції або оформте електронну передплату - і ви матимете можливість читати статті на сайті.

 

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою SMS. Натисніть кнопку «Купити за 5 грн» та насолоджуйтеся читанням. Детальніше про SMS - сплату …

Купити за 5 грн

Оформити передплату

Відправити квитанцию

 

Відгуки читачів

Залиште перший відгук.

Залишити відгук

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 8817
 
Догори