Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

«НА ВИСОТІ ТВОЇХ МРІЙ» — «Народний спікер» знов запрошує!

Садкіна В. І., головний редактор журналу «Педагогічна майстерня», м. Харків

Осінь — час, коли збирають врожай, наповнюють комори добром та підбивають підсумки. Нас тав час і нам підбити підсумки конкурсу «Народний спікер». Наприкінці 2015 року команда проекту Global Education Discovery (GEdDiscovery) оголосила перший конкурс — «Народний спікер». Мета конкурсу — надати можливість талановитим учителям поділитися своїми ідеями, досвідом, практичними напрацюваннями. Нагадаємо коротенько про технології проведення конкурсу. Перший етап — усі охочі подали заявки з анотаціями виступу, а відвідувачі сайту голосували за теми, що зацікавили їх найбільше. Другий етап — перегляд коротких відео спікерів, чиї анотації набрали найбільшу кількість голосів, відбувалося вільне голосування — педагоги обирали найцікавіше відео. Півфінал — експерти сформували команду фіналістів із народних уподобанців і нарешті — фінал — всеукраїнський народний інтернет-марафон від «Вчителів змін». Переможцем став спікер, у кого кількість слухачів була найбільшою, і він отримав головний приз — 10 тис. грн. Все було прозоро, але не скажу, що дуже просто — проблеми були… але зараз тільки про хороше… Ми самі навчалися, і як це відбувається у процесі навчання, виникали якісь перепони або несподівані задачі, про які не можна було здогадатися заздалегідь. Але головне наше досягнення — цей конкурс проходив без участі адміністративного ресурсу будь-якого рівня. Тільки бажання конкурсантів та голосування зацікавленої педагогічної спільноти.

Здавалося б, звичайні школи, звичайні вчителі… Але насправді незвичайні! Незвичайні тим, що зважилися змінити своє життя та стати взірцем спікерів з «учительського народу».


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів