Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

ЛІТЕРАТУРНА ВІКТОРИНА. 5 КЛАС

Л. І. Дись, учитель української мови та літератури вищої категорії, Стаханівська СЗОШ І–III ст. № 13, м. Кадіївка, Луганська обл.

ПЕРЕБІГ ЗАХОДУ

Учитель. Діти! Починаючи якесь свято чи вікторину, ми іноді завчасно розподіляли завдання серед учнів або визначали склад команд за бажанням. Тому деякі учні залишалися осторонь, бо їх не брали до команди з тієї чи іншої причини. Але ми один колектив і повинні бути один за всіх і… (допоможіть мені закінчити прислів’я) …усі за одного. Правильно!

Сьогодні ми вчинимо інакше: ми розіб’ємось на команди, і тепер вже кожний буде намагатися врятувати свою команду з останніх сил, незважаючи на симпатії чи антипатії. Отже, починаймо нашу незвичайну літературну вікторину, яка не тільки допоможе вам пригадати вивчене, але й виявити кмітливість у вирішенні деяких питань, а головне — зробить вас відповідальнішими та ще більше згуртує та зміцнить колектив класу. У мене в руках капелюх. Я пропоную вам з нього витягти частини паперу різної форми і підійти одне до одного. Візьміться за руки, щоб відчути віру в те, що разом ви подолаєте всі труднощі.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів