Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Методи та технології для сталого розвитку хімічної освіти в школі

Н. М. Єльнік, учитель хімії Пролетарської ЗОШ, Магдалинівський р-н, Дніпровська обл.

Педагогічне проектування передбачає формування нового змісту й технологій освіти, способів і технологій діяльності в процесі впровадження методу проектів як засобу ефективного розв’язання життєвих проблем. Інноваційний освітній простір ХХІ століття визначають особистісно орієнтоване навчання, проектні, ігрові технології кооперативного навчання, технології дистанційного навчання, інтерактивні форми навчання, в результаті яких відбувається взаємодія учасників педагогічного процесу з метою взаємопорозуміння, розвитку особистісних якостей та спільного вирішення поставлених завдань.

Основною настановою випереджальної освіти є формування життєвої компетентності, що передбачає ставлення особистості до життя як сутнісної потреби в самопізнанні та саморозумінні, здатність до осмисленого розв’язування внутрішніх та міжособистісних суперечностей, відповідального та критичного розуміння своїх дій, налаштованості на конструктивне спілкування з іншими особистостями.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів