Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Ми — діти України

Заняття з патріотичного виховання для дітей середнього дошкільного віку

Н. І. Бесполудіна, вихователь, ДНЗ (ясла-садок) № 7 «Пролісок», м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

Програмовий зміст: розвивати в дошкільників пізнавальну активність, інтерес до історичного минулого свого народу, логічне мислення; формувати знання про славетну епоху українського козацтва, про миролюбний характер України як держави; уточнити зміст поняття «мир»; сприяти запам’ятовуванню фольклорних творів (лічилок, мирилок, прислів’їв, загадок); виховувати щирість, доброту, щедрість, миролюбність; почуття власної гідності як представника свого народу.

Попередня робота: розповідь вихователя про життя та звичаї українського козацтва; розглядання ілюстрацій за темою; бесіда про Україну та її миролюбний характер; вивчення лічилок, мирилок, прислів’їв, народних ігор; виготовлення з ниток ляльки-козака.

Матеріал: ілюстративний матеріал про життя та звичаї українського козацтва; лічилки, мирилки, прислів’я, загадки; хороводна гра «Ми українська дітвора»; альбом з ілюстраціями; плакат із зображенням планети Земля; паперові силуети дітей; фломастери; пензлики; клей.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів