Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Сталий розвиток у дошкільному навчальному закладі

І. І. Афанасьєва, спеціаліст І категорії, завідувач, ДНЗ (ясла-садок) № 3, м. Зміїв, Харківська обл.

Нагальною потребою ХХІ століття стає формування такого способу життя, який був би основою довготривалого ощадливого гармонійного розвитку людства.

Тому перед вихователями постає завдання сприяти формуванню в дошкільників мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя.

Головне в переоцінюванні методологічних орієнтирів у теорії сталого розвитку — зміна визначальних напрямів у формуванні особистості. Центральним стає виховання загальнолюдських цінностей (доброти, милосердя тощо), стимулювання внутрішніх сил до саморозвитку і самовиховання.

Дитина повинна навчитися пізнавати себе і людей, інакше побачити взаємодію людини з навколишнім світом, її органічні зв’язки з природою, сім’єю, родичами, відзначити спосіб життя, поведінку. Виховання має бути пов’язаним із системою знань, передбачених іншими заняттями: розвитком мовлення, ознайомленням з навколишнім середовищем, народознавством і поза заняттями (в повсякденному житті).


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів