Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Ну, що б, здавалось, слова… Урок-мандрівка. 5 клас

О. А. Морозюк, учитель української мови та літератури вищої категорії Чуківської ЗОШ I–III ступенів, Немирівський р-н, Вінницька обл.

ТЕМА. Правила вживання апострофа.

Правильна вимова та написання слів з апострофом

Мета:

— закріпити знання, уміння і навички учнів, здобуті в початкових класах та на минулому уроці з теми «Правила вживання апострофа», удосконалити навички правильної вимови й написання слів з апострофом, навчити учнів оперувати мовознавчими термінами, застосовувати знання у нестандартних ситуаціях;

— формувати вміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати, визначати головне, робити висновки;

— розвивати навички самостійної роботи, уяву, творче та логічне мислення, мовлення;

— формувати в учнів навички зв’язного мовлення, творчі здібності, продовжувати поповнювати словниковий запас учнів;

— виховувати пошану до рідної мови, цікавість до слова, підтримувати інтерес до вивчення української мови, до мовних явищ.

Очікувані результати: за результатами навчання на уроці учні зможуть правильно вимовляти й писати слова з апострофом, аналізувати попередньо вивчені правила, продовжуватимуть формувати навички роботи у групах, самостійної роботи, розвиватимуть творчі здібності, формуватимуть вміння порівнювати, визначати головне, робити висновки.

Обладнання: таблиця «Правила вживання апострофа», підручник Заболотний О. В., Заболотний В. В. Українська мова. 5 кл. (2013), індивідуальні карточки «діряві слова», тлумачні словники, аудіозапис музики, конверт із завданням, мікрофон, ілюстрації, «мовне дерево», листячко до «мовного дерева», збірочки «Правила вживання апострофа», «портрети» Апострофа.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів