Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Фаховий сервер. Тестові завдання з читання для рубіжного / підсумкового контролю з теми «Спорт» для різних ступенів навчання.

Латій О. О., Веселинівська ЗОШ, Миколаївська обл.

Читання — це процес сприйняття та перероблення тексту, під час якого одержувана з тексту змістова інформація співвідноситься з особистісним ставленням до неї реципієнта.

Читання передбачає постійну активність читача. Спрямовану на сприйняття та перероблення як мовної, так і змістової інформації тексту. Процес читання являє собою дії з текстом, спрямовані на вирішення комунікативних задач.

Протягом навчання англійської мови в середній загальноосвітній школі учні повинні оволодіти різноманітними вміннями вивчального, ознайомлюваного та вибіркового читання різних за жанром текстів тестові завдання з читання, що уведені в рубіжний/ підсумковий тест, призначені для перевірки рівня навчальних досягнень учнів в оволодінні цими вміннями.

Тестове завдання конструюється так, щоб створити сприятливі умови для тестованих, які повинні продемонструвати вміння розуміти письмовий текст на найкращому для них рівні. З цією метою в тестових завданнях пропонуються для опрацювання тексти, які мають новизну та пізнавальну цінність; мають чітку структуру як за композицією, так і за змістом; релевантні ситуаціям повсякденного життя; є автентичними за формою та змістом.

Пропоную такі приклади тестових завдань з читання, які можна використовувати під час складання рубіжного / підсумкового контролю з англійської мови з теми «Спорт» для різних ступенів навчання.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів