Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Про проведення 1 вересня 2016 року першого уроку

Від _20.07.2016_№ _1/9-385 Місцевим органам управління освітою, Інститутам післядипломної педагогічної освіти, навчальним закладам


На виконання Указу Президента України «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України» від 3 грудня 2015 року № 675 Міністерство пропонує провести в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України Перший урок у 2016/2017 навчальному році, присвячений відзначенню цієї знаменної дати. Пропонується така тема Першого уроку для учнів 1–4 класів: «Це наше і це твоє». Матеріали до уроку, а саме — мультфільми, розроблено анімаційним розважальнопізнавальним телеканалом для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку ПЛЮСПЛЮС. 
 
Проект «Це наше і це твоє» — це яскраві та зрозумілі розповіді про геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють нашу країну на весь світ.
 
Темою Першого уроку для учнів 5-11-х класів пропонуємо визначити «Від проголошення Незалежності до нової України».
 
Під час проведення уроку загальноосвітні навчальні заклади, за бажанням, можуть взяти участь у Всеукраїнському учнівському конкурсі «Зміни до Конституції — нове обличчя місця, де ти живеш!» (положення про зазначений Конкурс затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 13 квітня 2016 року № 432). Конкурс проводиться під патронатом Президента України за участю Національної Ради реформ, Міністерства освіти i науки України та за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва  та житлово-комунального господарства України, Ради Європи, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO).
 
Додаткова інформація буде розміщена на сайті Міністерства та на сторінках друкованих освітянських видань.
 
При цьому інформуємо, що вчитель може провести Перший урок за власним сценарієм.
 
Просимо заходи, що проводитимуться, активно висвітлювати на web-сайтах навчальних закладів та органів управління освітою.
 
 
Заступник Міністра                                                                        Павло Хобзей
Dounload PDF

Відгуки читачів