Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Передмова

С. Ю. Артеменко, учитель початкових класів; С. В. Григор, учитель початкових класів, спеціалізована школа І–ІІІ ст. № 5, м. Сміла, Черкаська обл.


Становлення української державності, побудова громадянського суспільства, інтеграція України у світове та європейське співтовариство передбачають орієнтацію на Людину, її духовну культуру й визначають основні напрями виховної роботи з молоддю та модернізацію навчально-виховного процесу.
 
На сучасному етапі реформування початкової освіти перед педагогами постає завдання не тільки формування в учнів певних предметних компетентностей, але й виховання творчої учнівської особистості з багатьма соціальними компетентностями, тобто з умінням застосовувати здобуті знання у різних життєвих ситуаціях. Необхідно, щоб діти зростали не лише здоровими й освіченими людьми, але й свідомими, творчими особистостями і патріотами України. Ключ до розв’язання цих та інших проблем сучасного виховання — позакласна робота з учнями. Виховна робота у школі — безперервний, цілеспрямований і систематичний процес впливу вчителя на учня не лише під час навчання, але й поза уроком.
 
Проведення запропонованих виховних заходів сприятиме усвідомленню учнями початкової школи своєї приналежності до етносоціального та соціально-культурного середовища; формуванню вмінь орієнтуватися в особливостях національної та загальнолюдської культури, культурологічних основах сімейних, соціальних, суспільних явищ; дотриманню дітьми норм моральної поведінки.
Dounload PDF

Відгуки читачів