А ви вже оформили передплату на 2019 рік?

Оформити передплату за пільговими цінами

Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Передмова

С. Ю. Артеменко, учитель початкових класів; С. В. Григор, учитель початкових класів, спеціалізована школа І–ІІІ ст. № 5, м. Сміла, Черкаська обл.


Становлення української державності, побудова громадянського суспільства, інтеграція України у світове та європейське співтовариство передбачають орієнтацію на Людину, її духовну культуру й визначають основні напрями виховної роботи з молоддю та модернізацію навчально-виховного процесу.
 
На сучасному етапі реформування початкової освіти перед педагогами постає завдання не тільки формування в учнів певних предметних компетентностей, але й виховання творчої учнівської особистості з багатьма соціальними компетентностями, тобто з умінням застосовувати здобуті знання у різних життєвих ситуаціях. Необхідно, щоб діти зростали не лише здоровими й освіченими людьми, але й свідомими, творчими особистостями і патріотами України. Ключ до розв’язання цих та інших проблем сучасного виховання — позакласна робота з учнями. Виховна робота у школі — безперервний, цілеспрямований і систематичний процес впливу вчителя на учня не лише під час навчання, але й поза уроком.
 
Проведення запропонованих виховних заходів сприятиме усвідомленню учнями початкової школи своєї приналежності до етносоціального та соціально-культурного середовища; формуванню вмінь орієнтуватися в особливостях національної та загальнолюдської культури, культурологічних основах сімейних, соціальних, суспільних явищ; дотриманню дітьми норм моральної поведінки.
Dounload PDF

Відгуки читачів