Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Використання кроссенсів на уроках української мови та літератури

Т. Ю. Попова, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури вищої категорії, учитель-методист Новоселівської ЗОШ І–ІІ ст., Ясинуватський р-н, Донецька обл.

ХХІ століття диктує нові вимоги до навчання школярів. Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти передбачає діяльнісний підхід до навчання: «Спрямованість навчально-виховного процесу на розвиток умінь і навичок особистості, застосування на практиці здобутих знань із різних навчальних предметів, успішну адаптацію людини в соціумі».


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів

  • Тетяна Дончук

    03 серпня 2016

    Із великим задоволенням ознайомилася ще з однією інновацією, запропонованою Тетяною Юріївною, великим педагогом, майстром з великої літери! Планую застосовувати кроссенс як візуальний організатор, збагачуючи методику своєї роботи новим прийомом, що розвиває асоціативне, креативне мислення учнів. Дякую видавничій групі "Основа" за можливість збагачувати свій учительсський арсенал.