Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Подарунки від щирого серця

З урахуванням етикету та гороскопа

Аліна Басова

Мій чоловік, вибираючи подарунок до дня Святого Валентина, провів дослідницький рейд і виявив: парфуми на туалетному столику ще не закінчилися, білизна, яку він подарував на Новий рік, зовсім не розпакована, золотий ланцюжок у мене вже є, а мою реакцію на набір сковорідок він уже знає. Все — глухий кут, дарувати більше нічого.


Подарунки від щирого серця

З урахуванням етикету та гороскопа

Аліна Басова

Мій чоловік, вибираючи подарунок до дня Святого Валентина, провів дослідницький рейд і виявив: парфуми на туалетному столику ще не закінчилися, білизна, яку він подарував на Новий рік, зовсім не розпакована, золотий ланцюжок у мене вже є, а мою реакцію на набір сковорідок він уже знає. Все — глухий кут, дарувати більше нічого.

Поміркувавши, він все ж таки знайшов, що подарувати, але, на всяк випадок, поцікавився:

Люба, як ти дивишся, якщо на день закоханих, я подарую тобі колонки?

Які колонки? — не зовсім зрозуміла я.

Стереоколонки для автомобіля,— він теж був здивований, чому я не розумію.

Любий, але ж у мене немає автомобіля.

То в мене є. Ось будеш їхати зі мною в авто й музику слухати.

Я не буду переповідати, що відповіла чоловікові.

Не хочу приховувати й того, що для мене подарунок теж є проблемою. Не хочеться дарувати сорочку, бо ті, що в нього є, вже застарі; не хочеться їхати на базар та разом купляти туфлі, светр чи джинси, а після розрахунку з продавцем говорити: «Поцілуй мене, це мій подарунок тобі на День народження». Хочеться, щоб було все по-іншому, зберегти, як кажуть, таїнство сюрпризу, несподіванки, передбачення мрій. У чоловіків хоч залишається запасний та безпрограшний варіантквіти. Від них завжди жінці приємно, це не підлягає обговоренню, їх не передарюють, не співвідносять з поняттям «корисно», не залишають на майбутнє, квіти просто люблять.

Все ж таки, яким би воно не було, а питання подарунків напередодні свят потрібно вирішувати. Основне правило: вибирай такі подарунки, які хочеш, щоб дарували тобі. Ось маленькі підказочки щодо вибору подарунків.

Памятайте: усі люди мріють про одне: щоб їх розуміли. Треба дарувати людині радість розуміння.

Не даруйте «побутових» речей (сковорідки, чайники, пилососи). Але якщо ваша подруга давно хоче мати блендер, то додайте до її мрії який-небудь невеличкий сюрприз-сувенір.

Не даруйте за принципом «Я б таке хотіла мати», може, воно зовсім не потрібно (як мені аудіоколонки).

Памятайте, що подарунок може свідчити про смак, фантазію, винахід­ливість.

Не забувайте відомий вислів «Подарунок зобовязує», не ставте людину в незручне становище, якщо вона не зможе відповісти вам таким самим дорогим подарунком (чоловіків це не стосується).

Обираючи подарунок дитині, орієнтуйтесь на її хобі. А ще дітям дуже важливо мати те, що є в усіх, тому подарунком може бути річ, що є поголовним захопленням серед однолітків.

У подарунках, як і в багатьох інших речах, важливою є якість, а не кількість. Подаруйте краще щось маленьке й красиве замість пофарбованого гіпсового коня.

Не купуйте подарунки у кредит. Тягар виплати кредиту буде мати негативний вплив на Вас, може, навіть доведеться пожалкувати.

Встановлюйте для себе ліміт грошей, витрачених на подарунки. (Учені довели, що раціональний ліміт 1 % від річного прибутку родини — це найоптимальніша сума, щоб зберегти економічний баланс родини.)

Упаковуйте подарунок, це свідчить про те, що ви готувались до привітання, а не зробили це в останню мить.

Чесно кажучи, порад може бути багато, головне — поставтеся до процесу вибору подарунка уважно, з душею. Тоді всі відчують, що ви робите подарунки від щирого серця.

Подарунки для Овна

Овен, як дитина, радіє будь-якому подарунку. Для нього немає більшої образи, якщо ви забу­ли про подарунок чи вирішили зовсім без нього обійтись. Але якщо він є, та ще й упакований барвисто, життєрадісно, то Овен буде в захваті. Квіти не викликають у Овна особливих реакцій: вони занадто мало живуть, а його приваблює все живе.

Подарунки для Тільця

Тільці люблять дорогі подарунки. Але окрім цього не забувайте й про «дрібнички». Обовязковою програмою є квіти чи щось смачненьке. Тільці люблять комфорт, тому якщо це ваші близькі, а не просто знайомі, то даруйте капці, пледи, ковдри, гарні спальну білизну та ін.  А якщо ви завойовуєте серце тільця, то не жалкуйте грошей на прикраси. Золото та справжнє каміння у Тельців завжди у фаворі. Та візьміть до уваги, що впакування повинно бути не менш шикарним ніж сам подарунок.

Подарунки для Близнюків

Близнюки не надають подарункам дуже великого значення. Для них вагоміше, хто робить подарунок. Близнюки будуть раді гарній книзі, набору ручок, калькулятору, комп'ютеруусьому, що в той чи інший спосіб розширює їхній кругозір. Якщо ви хочете ощасливити Близнюка, то піднесіть йому купу дрібязків у різних коробочках, нехай розважається, і ви заодно, тому що коментарі, які будуть супроводжувати цей процес, розвеселять усіх присутніх гостей. Близнюк радий більше вам, ніж тому, що ви принесли.

Подарунки для Рака

Якщо ваш Рак щось колекціонує (інші зустрічаються набагато рідше), то питання розвязується само собою. Це буде означати не тільки те, що ви памятаєте про його «святі дати», але й те, що цінуєте його особисто.

Навіть якщо він переносить святкування, не забудьте привітати його саме в цей день. Раку потрібно дарувати в основному речі для будинку, але такі , щоб користуватися ними міг саме він. Рак дуже запасливий. Памятайте: ваше привітання має не менше значення, ніж сам подарунок.

Подарунки для Лева

До Лева підхід важливіший, ніж до будь-кого. Подарунок треба підносити. Процес має бути обставлений якомога помпезніше: квіти в кошику, гості півколом, Лев у центрі, бажано в кріслі (троні). Вітальна листівка обовязкова не тільки до ювілейної дати. Якщо це загальне свято, наприклад Новий рік, то подарунок йому варто вручати якомога більш урочисто. Подаруєте хоч яку дрібницю, на якій горітиме його ім'я, і Лев буде просто щасливий, а ваш подарунок поставить на видне місце.

Подарунки для Діви

Даруйте Діві корисні речі, які полегшують її повсякденну невдячну працю: кухонний комбайн, пилосос, міксер чи щось подібне. Якщо подаруєте дріб'язок, то теж практичний. Подарунок охайно впакуйте, намагайтеся не порушувати фабричної упаковки. Перевірте наявність гарантійного аркуша й інструкцій. Діва читає інструкції навіть до тих речей, функції яких знає краще за винахідника.

Подарунки Терезам

Що подарувати жінці-Терезам? А все, що можна подарувати справжній жінці, яка настільки розумна, що свій розум уміло приховує. Милі, витонченої роботи дрібнички будуть чудовим додатком до більш вагомого (для вашого гаманця) подарунка. І до них, природно, квіти. Ідеальний варіант, якщо ви витратите на неї не тільки гроші, але й час, тоді вона сприйматиме цей день, як свято. Чоловіки-Терези такі ж естети, як і жінки. Їм у подарунок підійдуть сувеніри з художнього салону. Наприклад, книга для записів зі шкіряним плетінням або малахітова підставка для паперів. Чоловіки-Терези люблять подарунки, які нагадують про кохану людину. Що б це не було, вам доведеться вкласти в подарунок душу, інакше все марно.

Подарунки для Скорпіона

Для Скорпіона подарунки ледь не на першому місці. Настільки важливі, що він регулярно їх робить сам собі. Але це не рятує вас від необхідності робити йому подарунки з нагоди і без. Без нагоди особливо приймаються на ура. Але якщо ви пропустите подарунок до свята, то образ і докорів вистачить до кінця життя. Ніколи не даруйте річ без упаковки: Скорпіон любить таємницю. А якщо ви готуєте подарунок коханому Скорпіонові, то краще з приємним натяком.

Подарунки для Стрільця

Подарунок Стрільцю треба вручати урочисто, зі значенням, роблячи максимально можли

вий акцент на заслугах і достоїнствах ювіляра (у Стрільців щороку ювілей, памятайте про це). Додаток у вигляді величезної листівки з панегіриком або одою в його честь — обов'язкові. Дарувати бажано в той момент, коли при цьому присутні якнайбільше глядачів. Не звертайте уваги на його зауваження, що не слід було так турбуватися: до прийому подарунків Стрілець «прокидається» і відзначає все.

Подарунки для Козерога

Козероги віддають перевагу практичним подарункам. Тому який-небудь рядовий сувенір або букет, навіть найвишуканіший, залишить його байдужим. Якщо Козеріг — член вашої родини, тоді подаруйте йому що-небудь тепле і м'яке — не помилитеся. Козероги — мерзляки, тому грілка для ніг або теплий пухнастий (не колючий) плед або жилет будуть доречними. Даруйте предмети, якими буде користуватися тільки він, це додасть подарунку особливої чарівності.

Подарунки для Водолія

Для Водолія подарунок вибирати — одне задоволення. Якщо ви, звичайно, людина, не обділена почуттям гумору. Чим більш оригінальним і незвичайним буде подарунок, тим більше Водолій зрадіє. Навіть якщо ви даруєте щось прозаїчне, оформте це як щось неземне й піднесіть із підтекстом, прихованим змістом, він це любить. Водолій цінує неповторність, те, що підкреслить, що ви вибирали подарунок саме для нього, а не взяли перше, що потрапило на очі. Подарунок Водолію повинен нести смислове навантаження й бути унікальним.

Подарунки для Риби

Вибрати подарунок для Риб нелегко, оскільки реакція на нього залежить від настрою Риби в цей момент, що спрогнозувати неможливо, адже навіть вона сама не знає, яким він буде. Риби люблять маленькі знаки уваги й намагаються продовжити власне задоволення. Тому даруйте їм що-небудь пухнасте, струмливе, ніжно-ароматне. Головна тема Риб — таємниця, тому не забувайте про упакування.

 

Відгуки читачів

 • Валентин Неклій

  20 січня 2012

  Вибрати немає що Це росто сміх Зайдіть на російські сайти-очі розбігаються А у Вас-що??? Ні ціна не вказана та два товари які нікому непотрібні ось і все що я можу сказати

  Адміністратор:
  Доброго дня!
  Чи не могли б ви пояснити що саме вам потрібно і що ви шукали, можливо з нашою допомогою ви зміните свою думку.
  Чекаємо на вашу відповідь!