Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Зовнішнє оцінювання

Новини

До Українського центру оцінювання якості освіти надходить інформація про численні порушення, що мали місце під час реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання.


Зовнішнє оцінювання

Новини

До Українського центру оцінювання якості освіти надходить інформація про численні порушення, що мали місце під час реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Так у деяких закладах освіти майбутнім учасникам зовнішнього оцінювання забороняють реєструватися для складання тестів із математики та історії, мотивуючи це тим, що у 2007 р. тестування з цих предметів відбувалося в один день. В інших закладах освіти вимагають разом з документами, потрібними для реєстрації, подавати ідентифікаційні коди особи як платника податку. Ми володіємо інформацією про те, що окремі працівники закладів освіти примушують майбутніх учасників тестування реєструватися для складання тестів обовязково з трьох предметів, купувати збірники тестових завдань тощо. Український центр оцінювання якості освіти офіційно заявляє, що до цих та подібних фактів не має жодного відношення. Збирання будь-яких даних про особу, які не передбачені чинною інструкцією про реєстрацію учасників зовнішнього оцінювання, Українським центром оцінювання якості освіти не проводиться. Ми не вимагаємо обовязкової реєстрації для участі в тестуванні з трьох предметів. Кожен учасник тестування обовязково складатиме лише один тест з української мови та літератури. Інші предмети (не більше 2-х) він може обирати на власний розсуд або не складати жодного іншого тесту взагалі. Також ми не поширюємо через центри реєстрації будь-якої літератури, у тому числі й за готівку. Хочемо наголосити й на тому, що розклад проведення тестувань у 2008 р. не буде ідентичним минулорічному. Він складатиметься після завершення реєстрації. Усі, хто зареєструвався для участі в тестуванні, обовязково отримають персональне запрошення, де буде вказано місцезнаходження пункту тестування, предмет, час початку складання тесту.

Український центр оцінювання якості освіти

 

Відгуки читачів