КОМПЛЕКСНО-ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА З УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО ВИХОВАННЯ «МИ — УКРАЇНЦІ» (2016–2021 рр.)

М. О. Врублевська, учитель спеціалізованої школи I–III ступенів № 75, м. Харків

Найвищою цінністю на Землі є вихована людина, особистість. Через це найважливіше у світі — виховання, яке є складовою ідеології та культури суспільства, воно завжди має національний характер. Це категорія загальна, постійна та вічна, що виникла з появою людини й існуватиме доти, поки існуватимуть люди на Землі. Розбудова національної школи надає особливої уваги виховній роботі з юним поколінням. В підґрунті нової концепції виховання учнів перебуває особистість, яка хоче і може постійно розвиватися. Основними ідеями виховання молоді, визначеними в державних документах України, є ідеї свободи, рівності, національної гідності, гуманізму, доброти.


! Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квітанції або оформте електронну передплату - і ви матимете можливість читати статті на сайті.

 

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою SMS. Натисніть кнопку «Купити за 5 грн» та насолоджуйтеся читанням. Детальніше про SMS - сплату …

Купити за 5 грн

Оформити передплату

Відправити квитанцию

   

Відгуки читачів

Залиште перший відгук.

Залишити відгук

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 3493
 
Догори