Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Літо — час яскравих вражень, відпочинку, творчості


Щороку ми з нетерпінням чекаємо літа, щоб вирушити у відпустку, відпочити, набратися сил. Попереду благодать із сонячними днями, тихими теплими вечорами, ваблячими лісовими стежками й відпускними маршрутами, що обіцяють масу нових вражень. Можливо, хтось уже зайнятий плануванням майбутнього відпочинку або підготовкою до швидкого від’їзду.

Кожен із нас по-різному використовує відпустку. Одні дозволяють часу текти вільно й дотримуються цього потоку. Інші продовжують самовдосконалюватися, підвищувати професіоналізм, створювати щось нове.
 
Пропонуємо використати відпустки з користю. Бо літо — це й час найбільш слушних нагод, час активних і рішучих дій. У відпустці можна й відпочити від роботи, й не упустити можливість для самоосвіти, напрацювання творчих ідей, проектів. А після відпустки їх з успіхом реалізувати.
 
Насправді бібліотекар-професіонал ніколи не забуває про свою професію та постійно виношує якісь ідеї, плани, що чекають слушного моменту для реалізації, втілення в життя.
 
Отже, літо — найкращий час для відпочинку та творчості. А якщо, відпочиваючи, ще й узяти участь і перемогти в конкурсі, то це вдвічі приємно.
 
 
ПОДОРОЖУЄМО ЛІТЕРАТУРНОЮ УКРАЇНОЮ
 
Чекаємо від вас фотографії з будь-якого літературного місця України. Це можуть бути будинки, пам’ятники, вулички, сквери, парки, так чи інакше пов’язані з персонажами книг, їхніми авторами або місцем дії сюжету. Підписуйте фото (можна цитатами з відповідних книг). 
 
Роботи приймаємо до 30 вересня 2016 року.
 
 
«КРАЩИЙ БІБЛІОТЕЧНИЙ ПРОЕКТ — 2016»
 
Створюйте та надсилайте фото (відеозвіти) книг у нових форматах. Це можуть бути будь-які «буки» (тревелбук, артбук (можна створити індивідуальний або колективний артбук, присвячений ювілею письменника, поета, улюбленому твору, літературному герою, жанру тощо), фліпбук, смешбук, фанбук тощо), створені власноруч або представлені в електронному вигляді.
 
Докладніше про нові формати книг читайте в журналі «Шкільний бібліотекар» за 2015 рік (№ 1, 2, 6, 8, 9). 
 
Роботи приймаємо до 30 жовтня 2016 року.
 
 
«НАЙКРАЩА СТАТТЯ РУБРИКИ — 2016»
 
Конкурс триває. Всі авторські матеріали, опубліковані в журналі, є учасниками цього конкурсу. Обираємо найкращу статтю в кожній із рубрик журналу.
 
Роботи приймаємо до 30 жовтня 2016 року.
 
Переможці та призери конкурсу отримають:
  • диплом/сертифікат переможця конкурсу;
  • передплату на друковану/електронну версію журналу «Шкільний бібліотекар» на перше півріччя / 3 місяці 2017 року;
  • знижку на майстер-класи та дистанційні курси для бібліотекарів;
  • книги на допомогу в роботі шкільної бібліотеки.
 
Для участі в конкурсі необхідно:
 
1. Оформити заявку на участь у конкурсі. У заявці необхідно вказати: прізвище, ім’я, по батькові; місце роботи, посаду; поштову та електронну адреси автора.
 
2. Оформити проект (публікацію; опис і фотографії проекту (наприклад, «бука»), статтю або фото) і відправити на електронну адресу.
 
3. Для публікацій: заповнити розписку-дозвіл і вислати матеріал і відсканований варіант розписки-дозволу на електронну пошту.
 
 
Беріть участь у конкурсах, створюйте нові проекти, вигравайте.
 
E-mail: bibl_osnova@mail.ru
 
Всім гарного відпочинку та творчості!
 
Створимо зону комфортної самоосвіти та відпочинку разо м!
Dounload PDF

Відгуки читачів