Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

#ШКОЛАПЛЮС. Зручні вчительські комунікації

М. В. Юдіна

ШколаПлюс — це безкоштовний онлайн-сервіс, створений для зручної взаємодії вчителів і батьків, для вирішення організаційних питань у зручний спосіб та зручний час для вчителя та батьків учнів.


— Доброго дня, сідайте! Ой, зовсім запрацювалася! Точніше, доброго вечора, сім’я, я ж з роботи повернулася, як же я скучила, мої любі, ось тільки швиденько зошити перевірю — і ми з вами пограємося, так, любий, звісно, зараз вечерятимемо, що в тебе на роботі? а кран усе ще тече, Насте, не лякай Богдана, він боїться цього крокодила, алло! так-так, Людмило Миколаївно, звісно, дізналася, звісно, можу, ваш Микита кашляє? так... зараз, записуйте, сторінка 35, параграф 8, вправа після параграфа і ще в робочому зошиті, який із друкованою основою, ні, не той, що видавали, а той, що купувала батьківська трійка, ось у цьому зошиті вправи 12–14 зробити, ой, у мене паралельний виклик, вибачте, Людмило Миколаївно, одужуйте, тобто Микита нехай одужує... Алло! Так! Так, Світлано Вікторівно, батьківські збори відбудуться, ні, не восьмого, а дев’ятого, Марійка в щоденнику неправильно написала? Трапляється, звісно, так, ні, обов’язково, ні, гроші на штори — це не до мене, ну що ви, як завжди, так, обов’язково... КИНЬ НЕГАЙНО! Ні, це я не вам, це діти пустують, у вас теж?.. котлети не їж — візьми плов, ні, це я чоловікові, у вас теж? так, звісно, обов’язково і вам також... хух, ну, хто ще не зателефонував сьогодні? О! Алло! Виплюнь котлету, щоб тебе підняло та гепнуло! Ой, вибачте, це я не вам, це коту, здрастуйте, так, зручно, продиктувати оцінки? я ж виставляла в щоденник... потонув у калюжі? Господи! Максиме?! Ах, портфель, ну дякувати богу... так, записуйте, потрібно знайти ручку? Нічого, я почекаю... готові? отже, сторінка 35... 
 
Ну все, мої рідні, мама з вами. Зараз повечеряємо і пограємося. Що, любий? Діти вже сплять? Ти їх погодував? І сам? Ну, на добраніч, піду зошити перевіряти... Ну чому я нічого не встигаю?!
 
Для того щоб
 • викрадені котом котлети не стали надбанням громадськості;
 • ви не витрачали час на телефонні перемовини з батьками;
 • організаційні питання вирішувалися швидко, ефективно і самі собою;
 • було в кого запитати професійної поради в неробочий час;
 • комунікації були зручними, оперативними та сучасними.
 
Видавнича група «Основа» створила безкоштовний соціальний сервіс для вчителів і батьків ШКОЛАПЛЮС.
 
Мотивація для юзерів 80-го левела
 
Увесь світ уже користується схожими сервісами. якщо сумніваєтесь — загугліть!
 
Як учителі використовують ШколаПлюс?
 • Систематично публікують оголошення для батьків і стежать за ознайомленням.
 • Оголошують про події: екскурсії, свята та інші заходи, про які автоматично повідомляють батьків.
 • Ведуть учнівські щоденники.
 • Хвалять учнів перед батьками смайликами успішності, у такий спосіб візуалізують досягнення та мотивують учнів до навчання.
 • Діляться фотографіями класу, заходів тощо.
 
Мотивація для невпевнених користувачів
 
У сервісу — дружній інтерфейс і доступна логіка. Говорячи простою мовою — там все зрозуміло. Коли щось пішло не так — до ваших послуг покрокові інструкції-підказки та оперативна допомога адміністраторів.
 
До речі, можете доручити вашим рідним дітям створювати публікації або переписувати оцінки для ознайомлення батьків. Дітей це дисциплінує і підвищить їхню самооцінку, а також дозволить відчути весь тягар учительської долі.
 
Мотивація для перфекціоністів
 
У вас усе перебуватиме під контролем. Ви напевне знатимете, кого і про що ви повідомили, а також хто і що саме вам відповів. Батьки іваненка не зможуть виправдатися, що не знали про погані оцінки сина за контрольну. Написано — зафіксовано!
 
Чому вчителі обирають ШколаПлюс?
 • Безкоштовно. Доступно для всіх.
 • Комфортно. Потребує мінімум зусиль та заощаджує час.
 • Сучасно. Приєднуються до сучасних інформаційних технологій.
 • інформативно. Отримують та передають інформацію у зручні для себе спосіб і час.
 • Конфіденційно. Оголошення, події, спілкування бачать тільки ті люди, яким вони адресовані.
 
Мотивація для тих, хто цінує час
 
Ви стисло формулюєте повідомлення: кілька кліків — і весь батьківський склад повідомлено про те, що на трудове навчання потрібно не забути кольоровий папір і клей, а збори не восьмого, а дев’ятого. так, і ви будете в курсі, хто побачив інформацію, а в кого з дисципліною проблеми.
 
Про що тепер можна забути?
 • Про телефонні розмови в незручний для себе чи абонента час.
 • Про витрати на поповнення мобільного рахунку.
 • Про час, що спливає протягом довгих телефонувань.
 • Про численні повторення тієї самої інформації.
 
Мотивація для тих, кому є чим пишатися
 
Фото з випускного вашого улюбленого 11Б набрали у Фейсбуці тільки 8 лайків? Ніхто не оцінив нову наочність на стінах вашого кабінету? Скан вашої методрозробки, яку опублікував журнал «Педмайстерня», був ушанований в мережі лише млявим ОК? Ви горите на роботі і жадаєте визнання? тільки колеги зможуть гідно оцінити вас! Створюйте портфоліо на ШколаПлюс, викладайте все, чим можете пишатися. Обговорюйте все, що вас цікавить. Знайомтеся. Створюйте спільноти близьких за духом і фахом! і ще — лайки ніхто не скасовував.
 
Як учителі використовують ШколаПлюс?
 • Складають портфоліо, відображаючи власні досягнення, напрацювання.
 • Створюють спільноти професійного та аматорського спрямування, приєднуються до спільнот колег.
 • Знаходять однодумців за інтересами та заняттями.
 • Завжди у курсі освітніх новин України та світу, мають можливість обговорювати новини онлайн.
 • Поліпшують настрій веселими картинками та відеороликами.
 
Мотивація, яку потрібно оголосити на батьківських зборах
 
Шановні батьки, ми всі зареєстровані в соцмережах і полюбляємо проводити там час, роздавати лайки і коментувати. Не відмовляйтесь, я вас усіх знайшла. так, так, сім’я Панасенків, я бачила, як ви відвідували хвору бабусю — тиждень занять пропустили,— не знала, що у нас у Житомирі так рясно пальми ростуть і піраміди побудували. Пропоную вам усім, шановні батьки, зареєструватися на ШКОлаПлЮС. це стане в пригоді, якщо ви захочете бути в курсі успіхів вашого дитинчати, вчасно отримувати інформацію про заходи, екскурсії, збори. До речі, більшість питань, які ми обговорюємо вечорами, збираючись у школі, можна перенести в онлайн-режим — заощадити наші час, сили і нерви. Отже, домашнє завдання для батьків: сьогодні ж зареєструватися в ШКОлаПлЮС, заповнити своїми прізвищами мою френд-стрічку. Останнього зареєстрованого призначаємо відповідальним за проведення суботника. Час пішов!
Dounload PDF

Відгуки читачів