Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Як заплести кіски швидко і красиво?

Ведуча рубрики Світлана Маркова

Мама поїхала кудись або пішла в гості до подруги. Або зайнята вранішньою пробіжкою, пішла на роботу, до салону краси. А вдома залишились тато з дочкою. Чи дві дочки, у яких є досить довге волосся. Їх неодмінно треба причесати і зробити красиву зачіску. Не супертато, звичайно, скаже, що це не чоловіча справа. І ввечері попросить маму зробити дочці коротку стрижку, щоб уникнути подібних ситуацій. А супертатусь ні за що не розгубиться. Він сміливо візьме в руки гребінець, кілька гумок і заплете шикарні кіски.

Для того щоб ви могли сьогодні стати супертатом, пропонуємо вам швидкий і ефективний майстер-клас із плетіння кісок. Від найпростіших до складних, але теж швидко виконуваних зачісок для дівчаток.

До речі, якщо ви вважаєте, що у вас не вийде зробити акуратну зачіску, не засмучуйтеся. Зараз у моді підкреслена недбалість, коли деякі пасма вибиваються із зачіски.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів