Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Як знайти час для себе?

Ведуча рубрики Світлана Маркова

Усі без винятку мами скаржаться на те, що їм катастрофічно бракує часу для себе коханих. «Зранку кручуся, як білка в колесі. То подай, то прибери. Увечері валюся без сил. І розумію, що зробила все, крім того, що треба було зробити для себе. Наприклад, почитати книжку, позайматися фітнесом, просто полежати, приміряти в магазині нову спідницю…» — це типова скарга мами, яка має хоч одну дитину. А що вже казати про тих жінок, у яких дітей більше одного?

Треба визнати, що справа не в тому, чи вміє мама правильно розподіляти і організовувати свій час. Проблема набагато глибша, ніж здається на перший погляд. Мама сама не бачить і не розуміє, що має бути час, сили і гроші, які будуть присвячені їй самій. Так трапляється, коли в жінки занижена самооцінка і вона нехтує своїми інтересами і бажаннями заради інтересів чоловіка, дітей, своїх батьків. Можна сказати, що ставлення такої мами до себе: «Я на останньому місці». І до тих пір, поки ситуація не зміниться, мама знаходитиме мільйон причин, щоб робити все для всіх і нічого — для себе.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів