Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Як знайти час для себе?

Ведуча рубрики Світлана Маркова

Усі без винятку мами скаржаться на те, що їм катастрофічно бракує часу для себе коханих. «Зранку кручуся, як білка в колесі. То подай, то прибери. Увечері валюся без сил. І розумію, що зробила все, крім того, що треба було зробити для себе. Наприклад, почитати книжку, позайматися фітнесом, просто полежати, приміряти в магазині нову спідницю…» — це типова скарга мами, яка має хоч одну дитину. А що вже казати про тих жінок, у яких дітей більше одного?

Треба визнати, що справа не в тому, чи вміє мама правильно розподіляти і організовувати свій час. Проблема набагато глибша, ніж здається на перший погляд. Мама сама не бачить і не розуміє, що має бути час, сили і гроші, які будуть присвячені їй самій. Так трапляється, коли в жінки занижена самооцінка і вона нехтує своїми інтересами і бажаннями заради інтересів чоловіка, дітей, своїх батьків. Можна сказати, що ставлення такої мами до себе: «Я на останньому місці». І до тих пір, поки ситуація не зміниться, мама знаходитиме мільйон причин, щоб робити все для всіх і нічого — для себе.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів