Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Чим зайняти дитину, якщо ти маєш справи?

Ведуча рубрики Світлана Маркова

Так, знайома ситуація. Удома ви і дитина. Припустімо, у вас вихідний. І ви вирішили, що мамі теж непогано було б трохи відпочити. І сказали їй, що вона цілком може піти в салон, щоб зробити собі зачіску. Або погуляти з подружками по магазинах. Недовго. Чи нарешті попітніти в тренажерному залі або на фітнес-тренуванні. Узагалі, ви проявили батьківський героїзм. І вже ладні були збиратися на прогулянку з малюком, пограти в настільний хокей або вигадувати нову казкову історію. Раптом вам зателефонували з роботи і сказали, що потрібна ваша термінова допомога. А ви не можете поїхати з дому. Ніяк, тому що мама просто за п’ять хвилин нізвідки не повернеться. Тому ви можете працювати тільки в телефонному режимі, або за допомогою скайпу, або ще якось, але все-таки з дому. При цьому малюк сподівався, що тато зараз, хоча б ненадовго, але цілковито належить лише йому. Він передчував прогулянку або гру.

Але, на жаль, тато став тимчасово недоступний. Що зробить дитина? Правильно, вона може: а) почати плакати; б) улаштувати істерику; в) вчинити яке-небудь неподобство вдома; г) увесь час смикати батька за штанину і запитувати: «Ну, коли ми вже пограємо?». Ситуація стає невеселою. Адже, з одного боку, робота не чекатиме. З іншого — перед дитиною незручно, бо ви вже пообіцяли щось. Але на те ви і супертатусь, щоб знайти вихід із будь-якої ситуації. Що вам потрібно? Правильно, зайняти дитину на деякий час. Відразу домовмося — комп’ютер і телевізор не використовувати. Так зайняти може будь-який тато, навіть без приставки супер-. Але ж ви не шукаєте легких шляхів? Тоді скористайтеся порадами досвідчених супертатусів.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів