Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Інтернет-додаток до журналів ВГ "Основа" - Інструментарій сучасного вчителя: створення та трансляція презентацій в Інтернет

Табарчук Ірина Вікторівна, викладач секції інформатизації та дистанційної освіти КВНЗ «Харківська Академія неперервної освіти», учитель інформатики Харківського ліцею № 89

Відомо, що унаочнення навчального матеріалу позитивно впливає на ефективність його засвоєння. Тому переважна більшість учителів будь-якої спеціалізації постійно перебувають у пошуку нових форм та засобів унаочнення знань: це й підготовка роздавального матеріалу, й використання зошитів з друкованою основною, й створення та використання мультимедійної інформації (відео та музичні фрагменти до уроків), й, звичайно, демонстрування навчальних презентацій з окремих тем, складних для викладання.
Найчастіше творчі вчителі складають навчальні презентації до уроків у найпоширенішому середовищі підготовки презентацій Microsoft Office Power Point, та, записуючи створену до уроку презентацію на флеш-носій, переносять її на комп’ютер, де й планують демонстрування презентації.
І ось тут на учителя інколи очікують неприємні сюрпризи: то флешка не читається, то версія середовища створення презентацій не збігається з домашньою, то презентація не відкривається, а трапляється, що програми Power Point на комп’ютері, що під’єднаний до проектора, зовсім немає та на ньому встановлено інше програмне забезпечення.
Що робити? Де створювати навчальні презентаційні матеріали, щоб бути впевненим у їхній дієвості?
На ці питання є відповідь, якщо з під’єднанням до Інтернету немає проблем. Адже вже досить багато часу існують онлайн-сервіси створення різноманітних навчальних додатків, зокрема документів, таблиць, презентацій. І лише на Google-акаунті такі можливості зібрані в безкоштовному та зручному вигляді.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів