Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Готуємося до державної підсумкової атестації. Математика. 9 клас

Укладач О. О. Старова, м. Харків

Продовження. Початок у № 10–11 (491–492).

З огляду на орієнтовний перелік завдань, наведений у наказі Міністерства освіти і науки України від 08 02. 2016 р., пропонуємо дидактичний матеріал, який стане у пригоді вчителям під час систематизації, узагальнення та повторення знань, умінь і навичок та підготовки учнів 9 класів до складання ДПА.

Методика проведення уроків повторення залежить від рівня навчальних досягнень учнів, наявності чи відсутності окремих прогалин в їхніх знаннях. Отже, учитель на свій розсуд планує кожний урок. Але слід пам’ятати, що необхідною умовою проведення уроку узагальнення знань на вмінь учнів є структуризація матеріалу.

Наведені у статті завдання для усного розв’язування, картки для бліцопитування, тестові та самостійні роботи дадуть учителеві змогу урізноманітнити уроки повторення, зробити підготовку до атестації більш ефективною та цікавою, не витрачаючи зайвого часу на відбір вправ.

Бажаємо успіхів Вам і Вашим учням!


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів