Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Штучні й синтетичні волокна. 11 клас, рівень стандарту

Н. К. Головач, учитель хімії вищої категорії, учитель-методист; Т. М. Борміна, учитель біології, старший учитель, учитель-методист Ямпільської ЗОШ № 2, смт Ямпіль, Сумська обл.

Цілі уроку:

-навчальні: узагальнити й систематизувати знання учнів про волокна, спираючись на внутрішньопредметні й міжпредметні зв’язки; сформувати поняття про штучні й синтетичні волокна на прикладі віскози й ацетатного шовку, капрону й лавсану; показати значення синтетичних і штучних волокон у промисловості; порівняти властивості синтетичних, штучних і натуральних волокон;

-розвивальні: розвивати науковий світогляд учнів, уміння аналізувати, порівнювати та робити висновки; формувати вміння учнів застосовувати отримані знання для складання рівнянь хімічних реакцій, розв’язування задач; показати значення для людини розвитку органічного синтезу на прикладі хімічних волокон різного призначення;

-виховні: виховувати практичність, інтерес до хімії, спираючись на зв’язки з професією; сприяти розвитку естетичного смаку.

Обладнання: зразки волокон, розчини кислот, лугів, вода, хімічні склянки, пробірки, штативи для пробірок, нагрівальний прилад; проектор, мультимедійна презентація.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів