Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Вода в живих організмах. 10 клас

Т. А. Заброда, викладач біології, хімії, екології, спецдисциплін І категорії Державного навчального закладу «Професійно-технічне училище № 81», смт Юр’ївка, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл.

Цілі:

-навчальна: ознайомити учнів із функціями води в живих організмах; проаналізувати особливості будови й хімічні властивості води, які дозволяють їй ефективно виконувати свої функції, звернути увагу на значення води для життєдіяльності живих організмів;

-розвивальна: узагальнити знання про роль води як розчинника; поглибити знання про ковалентний полярний зв’язок на прикладі будови молекули води, визначити особливості її будови; виявити вплив антропогенного фактора на стан та охорону їх від забруднення, розкрити роль води в кулінарних стравах;

-виховна: виховувати бережливе ставлення до природи та економне використання води; ознайомити учнів із творчістю поетів, яких хвилює доля рідної землі та природи; прищеплювати поважне ставлення до природи, виховувати інтерес до майбутньої професії.

Очікувані результати: учні мають називати функції води в живих організмах, аналізувати особливості будови й хімічні властивості води, пояснювати яку роль відіграє вода в кулінарних стравах.

Обладнання: відеоматеріали, презентації учнів, аудіозаписи, мультимедійна дошка, комп’ютерна техніка, зошити, підручники.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів