Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Паразитичні безхребетні тварини. 7 клас

І. Г. Александрова, учитель біології вищої категорії, старший учитель Василівської ЗОШ, Снігурівський р-н, Миколаївська обл.

Одним із завдань біології є формування в учнів уявлення про практичне значення біологічних знань як наукових основ збереження здоров’я. Особистість стане обізнаною та компетентною тільки в процесі навчально-пізнавальної та практичної діяльності, у результаті якої отримуються живі знання та формується певний життєвий досвід. Головне моє завдання як учителя біології — зацікавити учнів, примусити думати, активно здобувати знання, перемогти байдужість, викликати справжню дискусію й навчити практично зберігати фізичне і психічне здоров’я. Одним зі способів вирішення цього завдання є використання нестандартних уроків, зокрема рольових ігор, які сприяють підвищенню активності та пізнавального інтересу учнів, формуванню самостійного мислення та творчої навчальної діяльності.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів