Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Великодня мандрівка

Інтегроване заняття у старшій групі

Н. В. Кияниця, вихователь, спеціаліст вищої категорії; О. А. Маляренко, вихователь, спеціаліст вищої категорії, ДНЗ спеціального типу №29 «Ластівка», м. Черкаси.

Мета : активізувати знання та практичний досвід дітей у різних формах активності — пізнавальної, ігрової, комунікативно-мовленнєвої, емоційно-ціннісної, художньо-естетичної; створювати сприятливі умови для розвитку творчих здібностей, уміння самостійно висувати елементарні припущення, висловлювати свої ідеї, розв’язувати проблемні ситуації, проявляти самобутність та раціоналізаторство; закріплювати вміння описувати узори на писанках та вишитих рушниках, розуміти символічне значення деяких узорів, кольорів; ознайомлювати з особливостями оздоблення національного одягу; формувати базові якості особистості; виховувати позитивне ставлення та повагу до духовного та культурного надбання українського народу, його традицій та культури.

Обладнання : скриня; український рушничок; вишиванка; намисто та каблучка; глечик; скрипка; дві вази з водою; крашанки і писанки з різних матеріалів (натуральні, з дерева, з пінопласту, з воску); дерев’яна ложка; плетена тарілочка; штучні квіти; пророслий ячмінь у формі їжачка; циліндрична форма для паски; об’ємне яйце з пінопласту; шматочки тканини та елементи символічних знаків; стрічки; кружечки різної величини та прямокутні смужечки з картону; об’ємна квітка; куряче пір’я; килимок; аудіоапаратура.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів