Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Казка про дружбу

Комплексне заняття з використанням казкотерапії з дітьми різновікової групи (молодшого та середнього віку)

М. Ю. Головач, вихователь, Новопокровський ДНЗ (ясла-садок) «Колобок», Харківська обл.

Мета: вправляти дітей у лічбі (молодший вік — від 1 до 3, середній вік — від 1 до 5); закріпити знання дітей середнього віку про цифри (1, 2, 3, 4, 5), просторові відношення; уточнити назви геометричних фігур (молодшій вік — круг, квадрат; середній вік — круг, квадрат, чотирикутник, трикутник); учити визначати форму та колір предметів; розвивати бажання цінити своїх друзів, любити їх, дбати про них, підтримувати щирі стосунки, виявляти інтерес до спільної діяльності; викликати у дітей інтерес до казкових персонажів; закріпити вміння скачувати кулю між долонями коловими рухами рук; підтримувати радісний настрій від одержаних результатів у роботі; виховувати товариськість.

Матеріал: персонажі до казки (курчатко Ціп, повітряна кулька Жовточок, Сонечко, зайчик); дзвіночок; чарівна паличка, картинки із зображенням казкових героїв, цифр та геометричних фігур.

Роздавальний матеріал: тісто, стеки, дощечки для ліплення, соломка для коктейлів.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів