Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Посмішка — дзеркало душі

Інтегроване заняття у середній групі

С. Є. Рижикова, вихователь-методист, ДНЗ (ясла-садок) №5, м. Красноград, Харківська обл.

Програмовий зміст: надати дітям уявлення про те, що взаємини людей — це велика цінність, їх необхідно всіляко підтримувати й збагачувати, а великим та надійним помічником у цьому є посмішка; учити розуміти гумор і веселий сміх; довести, що здоровий сміх, щира посмішка — це фізичне і психічне здоров’я; розвивати зв’язне мовлення, допитливість, увагу; виховувати засобами музики та художнього слова культуру взаємин між людьми, бажання дарувати гарний настрій оточуючим.

Матеріал: дидактична гра «Подаруй посмішку»; чарівна торбинка з іграшками, що вміють відтворювати сміх; вірші; прислів’я; жарти; бумеранг; дві склянки з водою; сіль; цукор; чайна ложка; шапочка «сонечко».

Методи та прийоми: бесіда; сюрпризний момент; дидактична гра; дослідницька діяльність; хороводна гра; художнє слово.

Попередня робота: читання гуморесок, жартівливих віршів; обговорення та заучування прислів’їв та приказок про посмішку; слухання тематичних музичних творів.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів