Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Топіарій «Джентльмен»

Л. В. Козоріз, учитель трудового навчання; А. Горбова, учениця 10 класу, ЗОШ I–III ступенів № 5, м. Переяслав-Хмельницький, Київська обл.

Актуальність теми

Любов людини до кави вимірюється тисячоліттями. Зараз складно перерахувати всі легенди про її походження і ще складніше визначити, яка з них більше схожа на правду. Але безперечним залишається почесне місце кави в нашому житті, адже ці ароматні зерна для нас — набагато більше, ніж підбадьорливий напій. Чи варто дивуватися, що в тренді створення природного декору кава стає й образом, і матеріалом. А з появою численних майстер-класів зі створення топіари (стильних штучних дерев) умільці й тут знайшли застосування її зернам, адже кавове дерево, створене власноруч, — це більше, ніж мила дрібничка.

Обрана тема цікава тим, що навіть зі звичайного кавового зерна можна створити шедевр, який стане прикрасою інтер’єру, і не залишить нікого байдужим.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів