Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Об’ємна аплікація з тканини

Г. В. Ігнатенко, кандидат пед. наук, доцент каф. пед. і мет. технологічної осв. Глухівського нац. пед. університету ім. О. Довженка, О. В. Кондратенко, народна майстриня, м. Глухів

Метою освітньої галузі «Технології» є формування і розвиток проектно-технологічної та інформаційно-комунікаційної компетентностей учнів з метою реалізації їхнього творчого потенціалу й соціалізації в суспільстві. Технологічний компонент галузі має прикладну спрямованість. Загалом трудове навчання завжди було орієнтоване на практичну діяльність учнів з використанням різних засобів праці. Але очевидно, що останнім часом усе більше уваги приділяється ручним технікам художньої обробки різноманітних конструкційних матеріалів, що можна пояснити браком, недостатністю чи застарілістю матеріальної бази в школах. Вважаємо за доцільне поєднання технологій із використанням як ручних засобів праці, так і машин.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів