Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

У пошуках ідеалу. Література українського романтизму. 9 клас

О. В. Олач, учитель української мови та літератури вищої категоріїКраснолуцької гімназії № 1 імені Л. Литвяк, Луганська обл.

Мета уроку:

- ознайомити учнів з літературою українського романтизму, її ідейно-художніми особливостями, охарактеризувати життя і творчість програмових поетів-романтиків, проаналізувати їхні поезії;

- розвивати пам’ять, увагу, спостережливість, уміння аналізувати поетичнітвори, надавати коментар щодо їх ідейно-тематичного спрямування, робити висновки, співвідносити події в житті письменника з його творчістю;

- виховувати шанобливе ставлення до засад народної моралі й етики: працелюбності, щирості, любові й поваги до батьків, краси вірності в коханні, прищеплювати інтерес до наслідків власної праці.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання: портрети поетів-романтиків (П. Гулака-Артемовського, Є. Гребінки, М. Костомарова, В. Забіли, М. Петренка), бібліотечка їхніх творів, ілюстрації до змісту програмових поезій, матеріал про романтизм в українській літературі, дидактичний матеріал (тестові завдання, картки, технологічні картки), проектор, ноутбук, презентація, відеокліпи.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів