Царство природи (пізнавальна гра до Дня довкілля)

Т. М. Кожевнікова, заступник директора з виховної роботи; А. М. Шаповал, педагог-організатор, Прилуцька гімназія № 5 імені В. А. Затолокіна, Чернігівська обл.

Позакласний захід «Царство природи» адресований учителям початкової та середньої школи, педагогам-організаторам для проведення заходів, присвячених Дню довкілля. Щороку в третю суботу квітня, коли наша Земля вже готова до весняного оновлення, в Україні святкують День довкілля. Головною метою цього свята є поліпшення стану української природи. День довкілля в Україні майже збігається з трагічною датою 26 квітня. Кожен мешканець пам’ятає, що саме цього дня сталася аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС.

Тривалість гри — 50 хвилин.


! Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квітанції або оформте електронну передплату - і ви матимете можливість читати статті на сайті.

 

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою SMS. Натисніть кнопку «Купити за 5 грн» та насолоджуйтеся читанням. Детальніше про SMS - сплату …

Купити за 5 грн

Оформити передплату

Відправити квитанцию

   

Відгуки читачів

Залиште перший відгук.

Залишити відгук

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 9598
 
Догори