Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

William Shakespeare — the greatest dramatist and poet

Фаюк Г. В., Маріїнська гімназія, м. Одеса

Метою цього позакласного заходу є підвищення культурного та освітнього рівня учнів, розкриття їхнього соціокультурного потенціалу особистості, поглиблення знань учнів в галузі англійської мови та літератури на основі ознайомлення з творчістю Вільяма Шекспіра. Матеріал містить різнопланові завдання для удосконалення навичок усного мовлення, аудіювання, розуміння та сприйняття тексту, поглиблення знань учнів у галузі англійської літератури.

Захід розрахований на розвиток індивідуальних навичок, на вміння роботи в групах (учні об’єднуються у дві команди), контактність, вміння вислухати один одного, проявляти повагу до членів групи, виділити головне з великої кількості матеріалу.

Під час підготовки до цього заходу учням необхідно було також проявити свої навички та вміння роботи з комп’ютером. Оскільки кожній команді потрібно було підготувати невелику презентацію про життя та творчість Вільяма Шекспіра, використовуючи програму PowerPoint. Це завдання дало змогу учням проявити свої творчі здібності.

Обладнання необхідне для проведення заходу: проектор (для презентації вчителя та учнів), комп’ютер та роздавальний матеріал.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів