Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Подорож до лісової галявини

Т. Л. Петраківська, вчитель початкових класів, Потіївської СЗОШІ, Житомирська обл.

Мета: вдосконалювати навички виразного, усвідомленого читання, збагачувати активний словниковий запас; розвивати фонематичне сприймання, коригувати довільну увагу, уяву, спостережливість, рухи і дії відповідно до поставлених завдань, сприяти розвитку слухової, зорової пам’яті, загальної і дрібної моторики, розвивати зорове, сенсорне сприймання (сприйняття кольору, форми і розміру); виховувати спостережливість, любов до природи, доброзичливе ставлення до інших.

Цільова аудиторія: учні 2-го класу, з порушеннями опорно-рухового апарату.

Обладнання: складова таблиця, таблиця складів «Гусениця», матеріали до ігор «Хмаринка», «Впіймай на гачок», «Лабіринт», квіти, пір’ячко, індивідуальні картки до ігор «Знайди заховані слова», «Дощик змив букви», сонечко з прищіпками, фарби, «сонечка» зі скотчем, поролон, пензлики, квіточки зі скотчем, з магнітами, запис дощику, прапорець, ґрона калини, колоски.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів