Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

А. П. Чехов. Оповідання. 7-й клас

Л. П. Набільська, фахівець вищої категорії, учитель зарубіжної літератури Прохорської ЗОШ І–ІІІ ст., Борзнянський р-н, Чернігівська обл.

Урок 1. Висміювання хамелеонства і підлабузництва в оповіданні А. П. Чехова «Хамелеон»

Мета:

-навчальна: ознайомити учнів з короткими відомостями про життя і творчість А. П. Чехова; розкрити поняття про оповідання як жанр літератури, види комічного; показати майстерність митця у створенні характерів та висміюванні вад людини; вчити учнів використовувати знання з біології для зіставлення та глибшого розуміння психології поведінки літературного героя;

-розвивальна: розвивати навички аналізу художнього твору, творче мислення, усне та писемне мовлення, вміння давати оцінку літературним персонажам;

-виховна: виховувати високі моральні якості учнів, прищеплювати інтерес до класичної літератури, формувати читацьку культуру.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Обладнання: портрет А. П. Чехова, альбом «Життя і творчість А. П. Чехова», ілюстрації до оповідань письменника, словник літературознавчих термінів, підручник.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів