Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Весна в усній народній творчості. Творчий проект у 1-му класі

Л. М. Колотило, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, Шполянська спеціальна ЗОШ-інтернат I–II ст., Черкаська обл.

Попередня робота: добирання загадок, прислів’їв, пісень, віршів, оповідань, цікавих фактів про квіти, про весняні місяці, екскурсії у природу; оформлення серії фотографій про зміни в природі.

Мета проекту: закріпити знання учнів про усну народну творчість; розкрити тему настання весни в усній народній творчості; розвивати читацькі навички, пізнавальну діяльність учнів, уміння опрацьовувати інформацію та працювати колективно; навчити обирати правильно матеріал, працювати з книгою, користуватися бібліотекою, її фондом; сформувати читацьку активність учнів; розвивати творчі здібності, критичне мислення; виховувати любов та бережне ставлення до природи, до українського народу, почуття працелюбності, відповідальності, колективізму.

Обладнання: загадки, прислів’я, пісні, вірші, українські народні ігри, цікаві факти, аудіозаписи, малюнки, учнівські поробки, магнітофон, модель мікрофона, фотовиставка.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів