Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Безпечна поведінка на дорогах — ROAD SAFETY

Розробки завдань для інтегрованих уроків з англійської мови та основ здоров’я. 5–6 класи

Ю. Д. Харченко,Харківська обл.

Який навчальний предмет під час інтеграції на одному уроці є головним? Яка основна мета проведення таких уроків? На мою думку, на інтегрованих заняттях і учні, і вчителі працюють з високим рівнем мотивації навчальної діяльності. Хтось «дружить» з англійською мовою, хтось полюбляє уроки основ здоров’я… Перші побачать ще один варіант застосування набутих знань та навичок, другі на основі інтересу до одного предмета «підтягнуть» себе в іншому. За умов поєднання цих навчальних дисциплін клас має 2 вчителі, а вчителі — максимально зацікавлену аудиторію.

Вашій увазі пропонуються матеріали для співпраці викладача курсу «Основи здоров’я» із учителем англійської мови на уроках, де вивчають правила дорожнього руху. Додайте до них відповідні розробки з попередніх журналів «Основи здоров’я» — і матимете економію часу на підготовку інтегрованого заняття. Матеріали статті стануть у пригоді також класним керівникам середніх класів під час проведення нетрадиційних тематичних годин спілкування, підготовки предметних тижнів у школі.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів