Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Виховний захід на тему «Найрозумніший»

О. М. Федів, викладач біології та екології І категорії Івано-Франківського вищого професійного училища сервісного обслуговування техніки, м. Івано-Франківськ

Доброго дня всім, хто завітав сьогодні до нас. За два місяці нашого знайомства з вами я переконалася, що кожен із вас має здібності до навчання, хоча й уподобання у вас найрізноманітніші. Комусь подобається фізика, а комусь — хімія, багатьох захоплює таємнича біологія чи ще якась інша дисципліна. Тож сьогодні ми з вами зробимо спробу розкрити всі ваші здібності та знання. Мабуть, кожен із вас подумав про себе: і знову навчання — думати, відповідати, читати, розказувати... все, як на уроці. Але насправді це зовсім не так. Сьогодні ми спробуємо повеселитися, поглиблюючи свої знання з фізики, хімії, математики та біології, тобто з природничо-математичних наук. А чи вдасться це нам — покаже час.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів