Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Магнетизм. Фізика та англійська мова. 9 клас

З. Д. Пуха, учитель англійськоі мови; С. К. Юрченко, учитель фізики, Носівська районна гімназія, м. Носівка, Чернігівська обл.

Цілі:

- навчальна:узагальнити вивчений матеріал із теми «Магнітне поле»; повторити взаємодію постійних магнітів; дослідити утворення ліній магнітного поля за допомогою магнітних ошурків; установити зв’язок між електричним та магнітним полем; розширити знання про дію магнітного поля на провідник зі струмом;

- розвивальна:розвинути вміння визначати напрямок магнітного поля навколо прямого провідника зі струмом за правилом правого гвинта; розвинути вміння визначати силу, що діє на провідник зі струмом у магнітному полі; розвинути вміння дослідити відмінності та спільні ознаки магнітного та електричного полів за допомогою діаграми Вена;

- виховна:усвідомити значення магнітного поля Землі для захисту живих організмів від шкідливого космічного випромінювання.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів