Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Складне речення з різними видами сполучникового і безсполучникового зв’язку. Квест для учнів 9 класу

Р. М. Карман, учитель української мови та літератури вищої категорії, старший учитель; О. В. Фещенко, учитель української мови та літератури Тальнівського НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 — гімназія», Черкаська обл.

Мета:

- ознайомити із багатогранною спадщиною С. Русової, встановити сутнісні характеристики та принципи діяльності національної школи, виховання у ній нової людини; повторити та узагальнити знання учнів про складне речення з різними видами сполучникового і безсполучникового зв’язку;

- розвивати навички постановки розділових знаків у складному реченні; уміння робити лінгвістичний аналіз тексту, навички роботи з інформацією, збагачувати словниковий запас;

- виховувати дбайливе та уважне ставлення до рідної мови.

Тип уроку: систематизація та узагальнення вивченого матеріалу.

Соціокультурна лінія: життя й творчість визначної громадської діячки, педагога Софії Русової (до 160-ї річниці від дня народження).

Обладнання: картки, опорні схеми, таблиці, підручник, портрет Софії Русової, презентаційні матеріали, аудіо- та відеофайли.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів