Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

На шляху до перемоги

Репортаж про ХІ ТЮЄ від команди «Золотий запас»

Е. Ісаєва, команда «Золотий запас», м. Харків


Добрий день, шановні читачі!
 
Сьогодні ми хочемо розповісти про досвід на Всеукраїнському турнірі юних економістів нашої команди «Золотий запас» Харківської гімназії № 46 ім. М. В. Ломоносова. З минулого року залишився наш капітан, учень 11 класу, Погуляєв Юрій. Також у складі команди є такі веселі, чарівні та розумні учні 10 математичного класу, як Ховрат Артем, Сайчишина Наталія, Нгуєн Зуня й Ісаєва Ельвіра. Нашим досвідченим керівником, наставником і просто «мамою» нашої команди є Данильченко Наталія Миколаївна. До того ж, з підготовкою важких питань на фінал і постановкою нашої гри нам допоміг Леховіцький Дмитро, студент ХНУРЕ. Ці люди зробили свій великий внесок у підготовку, за що ми їм дуже вдячні. А також за терпіння, розуміння та доречні зауваження, що покращили нашу командну гру.
 
Тож сам турнір проходив у славетному місті Рівне з 27 жовтня по 1 листопада. Нас поселили у Рівненському обласному ліцеї-інтернаті. Ми були приємно здивовані тим, які в цьому закладі дивовижні умови проживання. Окрім нашої команди, в турнірі брало участь ще одинадцять команд. До того ж, саме з Харкова були представлені три команди — «Бізнес-сила» Московського району, «Банкролл» Київського району та наша команда «Золотий запас» Харківської гімназії № 46 ім. М. В. Ломоносова.
 
Тож першого дня було лише відкриття, однак вся наша команда вже не могла дочекатися гри. Спершу узгодили деякі організаційні моменти, а вже потім вирішували питання щодо першого бою. Нехай ми й добре підготувалися до Всеукраїнського етапу, особливо після аналізу наших помилок на міському етапі, однак все одно ми дуже непокоїлися. Тому кожну вільну хвилину намагалися виправити якісь недоліки у доповідях, презентаціях або ж просто ширше розглянути наші питання. Причому удосконалювали свою роботу так щодня, аж до кінця самого турніру.
 
Наступного дня розпочали першу гру. Вона була жвавою, цікавою та дуже інформативною. Ми дізналися багато нового та зуміли ще краще розібратися в доповідях. У цей день було дві чвертьфінальні гри, наступного дня — ще дві. За підсумком рейтингу було відібрано шість команд, що пройшли у півфінал.
 
Звісно, наша команда дуже хотіла пройти до наступного етапу, і наші бажання здійснилися: ми пройшли, з чого дуже тішилися. Проте треба було ретельно готуватися, щоб показати справжню неймовірну гру. У півфіналі в бою ми зустрілися з нашою добре знайомою командою з Харкова — «Бізнес-силою». Однак після вдалих раундів виявилося, що обидві наші команди грали добре і пройшли в фінал. Тож треба було зібратися та зробити все для того, щоб тримати марку нашої команди. На жаль, перше місце посіла команда з Луцька. Однак ми щиро раділи за них. Друге місце розділили наші дві команди з Харкова. Ми щасливі з того, що нам удалося посісти друге місце, адже для багатьох з нас це лише перший досвід турнірної боротьби на такому високому рівні. Однак він показав нам, що все залежить лише від нашої праці. Тому ми домовилися натхненно і багато працювати, щоб наступного року посісти перше місце.
 
Ця маленька подорож до світу економістів залишиться в наших серцях надовго. Нехай на турнірі всі були готові боротися за перемогу (в гарному сенсі), але поза грою ми всі потоваришували. Тому було дуже шкода прощатися з цими неймовірними людьми. Однак ми повернемося з гарними відчуттями, новим досвідом та перемогою для самих себе. Також у кожного члена нашої команди «Золотий запас» є свої маленькі перемоги. Наш любий капітан Погуляєв Юрій відзначився як кращий опонент та отримав нагороду в цій номінації. Неповторна Нгуєн Зуня була нагороджена в номінації «Кращий аналітик», Ховрат Артем отримав одразу дві нагороди: «Кращий гравець турніру» та «Голос турніру».
Dounload PDF

Відгуки читачів